«

»

מרץ 23

מהו ppc קידום ממומן וכיצד הוא עוזר בהגדלת מכירות?

עולם העסקים התחרותי ממילא, הפך לזירה מורכבת עוד יותר כאשר האינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים. כיום בעלי עסקים מכל ענפי המשק כבר מבינים, שללא אתר עסקי הם יהיו רחוקים ממיצוי פוטנציאל המכירות שלהם. מסיבה זו, קידום בגוגל הוא הכרחי עבור מי שמעוניין באמת להצליח ולמכור כמה שיותר. השיטה של ppc קידום ממומן יכולה לתת תנופה אדירה, במיוחד לעסקים בתחילת דרכם, בכך שהיא חושפת אותם לקהל הרחב בדרך יעילה מאוד ובכך מגדילה משמעותית את האפשרות להפוך את הגולשים ללקוחות משלמים.

ppc קידום ממומן – האם כל עסק צריך את זה?

אין ספק שללא שיווק, עסקים לא יכולים להתקיים. שיווק ופרסום נדרשים בכדי להגיע לחשיפה רחבה ככל שניתן ובכדי שמתוך כמות האנשים שנחשפים לעסק, חלקם יבחרו גם לקבל ממנו שירות או לרכוש ממנו סחורה. ישנן מגוון שיטות לקידום עסקים ברשת האינטרנט, כאשר ppc קידום ממומן נחשבת לשיטה מאוד יעילה, אך יש לה כמה מחירים. ראשית, מדובר בשירות שעולה כסף: עסק שעולה עם קמפיין ממומן בגוגל צריך לשלם על כל "קליק" של גולש. שנית, הרבה אחרי החשיפה יש לעשות את העבודה הקשה האמיתית והיא לגרום לאנשים להישאר באתר שהם גלשו אליו ואז גם להניע אותם לפעולה. שיטה זו יכולה להתאים מאוד לעסקים חדשים ולאתרים שנמצאים "באוויר" זמן קצר, כמו גם לאתרים שהתנועה בהם ירדה וזקוקים לריענון משמעותי. עבור אתרים מצליחים שיש בהם יחסי המרה נהדרים וגבוהים, יהיה זה פחות משתלם להשקיע בקמפיין ממומן ממושך ומוטב יהיה להשקיע בדרכי שיווק נוספות.

האם כדאי להשקיע רק בקידום ממומן או גם באורגני?

יצירת קמפיין פרסומי ממומן בגוגל היא רק חלק ממגוון דרכים שבהן ניתן להגדיל את החשיפה שלו אל הגולשים. אך מלבד ה"דחיפה" הראשונית, חשוב לתחזק את הדומיננטיות של האתר ברשת ולכן חשוב לבצע פעולות שוטפות ומקצועיות של קידום אורגני. השיטה האורגנית לקידום אתרים יכולה להוביל את האתר למיקומים גבוהים בסולם התוצאות ובכך, בסופו של דבר, להגביר את התנועה בו ולהגדיל את המכירות המתבצעות דרך האתר.