«

»

פבר 26

itur mof gov il הדרך שלכם לגלות כספים אבודים

אם אי פעם חלמתם לקום בבוקר, ולגלות שיש לכם עוד סכום כסף נאה בחשבון הבנק, עכשיו אתם לא צריכים לחלום. שירות חדש של משרד האוצר, מאפשר לכם לפנות ל itur mof gov il על מנת למצוא את כל סכומי הכסף האבודים שצברתם לאורך החיים. זו היא הזדמנות מעולה לעשות סדר בתחום הפיננסי של החיים שלכם, ולצאת לדרך חדשה, על מנת ליצור איזון בחשבון הבנק או להתמודד אם אירועי חיים מאתגרים פיננסית. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא חיפוש פשוט יחסית, ולגלות מה המצב הפיננסי האמיתי שלכם.

כיצד להשתמש בשירותי itur mof gov il

בכדי לסייע לישראלים רבים להתמודד עם שוק ההון והפיננסים המורכב של מדינת ישראל, הקים בשנים האחרונות את אתר itur mof gov il, או בשמו הפופולרי יותר, אתר הר הכסף. שם אתם יכולים לבצע חיפוש מהיר ולגלות את כל סכומי הכסף אותם אתם יכולים לנהל או לקבל. על יד הקלדה מהירה של פרטי תעודת הזהות שלכם, והצהרה על תנאי השימוש, תוכלו לגלות את כל המידע אודות לחשבונות הבנקים, חסכונות, פיקדונות וקופות גמל ופנסיה שונות שבבעלותכם. יחד עם זאת, חיוני לציין כי ייתכן ואתם לא תראו את כל המידע הנכון לגביכם. וזאת מתוך כמה סיבות.

מאפשרים לכם לקבל את הכספים ששייכים לכם

אם לאחר חיפוש באתר itur mof gov il אתם לא מצליחים למצוא חשבונות, ייתכן ואין לכם חשבונות לא פעילים. לחילופין, ייתכן וישנה טעות רישום אצל חברות הביטוח והבנקים, באחד או יותר מהפרטים המזהים שלכם, אשר יכולה ליצור מצב של טעות נגררת שמקשה עליכם בגילוי כל המידע. כמו כן, אם ישנם חשבונות על שמו של קרוב משפחה שנפטר, הם לא יעלו בחיפוש הת"ז שלכם. ולכן, ניתן לפנות לעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים בתחומם, אשר יכולים לבצע חיפוש מקיף ומעמיק יותר, בהתאם לפרטים המזהים שלכם ולמצבכם האישי. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את כל התוצאות הכי עדכניות ורלוונטיות לכם.