«

»

דצמ 17

רולאפ – למה הוא טוב לעסק שלכם? 

משהו תקוע בעסק שלכם? אנשים עוברים ממש על יד החנות שלכם אבל לא נכנסים פנימה? אתם עומדים להקים דוכן במקום כלשהו ורוצים למשוך את העוברים ואת השבים? אם כך, כדאי שתדעו שרולאפ זו בחירה טובה. רולאפ זה מתקן שלמעשה מושך את העין, כולל לא מעט אינפורמציה אודות העסק ולכן בפועל הוא משמש ככלי שיווק נהדר. זו גם הסיבה שבגללה זה לא מפתיע לגלות שכל כך הרבה בעלי עסקים בחרו לשלב רולאפים בכניסה לחנויות שלהם, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם?

איך בוחרים רולאפ מושלם? 

כיוון שיש היום התעניינות מאוד גדולה בנושא הרולאפים, זה ברור שיש גם לא מעט מומחים שיוכלו למכור לכם את המוצר הזה. עם זאת, אתם יכולים לצאת מנקודת הנחה שלא כל רולאפ יתאים לכם ולכן יש טעם לבדוק באיזו אפשרות אתם בוחרים. שימו לב לפרטים כמו: 

  • האם המוצר קשיח?
  • האם המוצר יציב גם ברוח? 
  • האם יש לכם אפשרות לבחור בין גדלים שונים? 
  • האם החברה שמוכרת לכם את המוצר ידועה בתחום הזה? 

אין מקום לפשרות בנושא, כי אם אתם כבר משקיעים במוצר שיווקי ובכלי שיכול להביא לכם לא מעט לקוחות חדשים, למה שלא תבחרו את הכי טוב שיש? 

כמה זה עולה ועל מה בדיוק אתם משלמים? 

כמובן שכל מי שרוצה לשלב בכניסה לעסק שלו רולאפ צריך גם להשקיע בנושא העיצוב, כי לפעמים מה שחשוב זה לא הגודל של המוצר אלא השאלה איך הוא נראה. לכן, מעבר לכך שאתם צריכים להבין מראש כמה זה יכול לעלות לכם, חשוב מאוד גם להבין על מה בכלל אתם משלמים. כלומר, האם המחיר שדורשים מכם כולל גם את העיצוב? או שאתם רק קונים את המוצר עצמו ויהיה עליכם לעצב אותו בעצמכם? קחו בחשבון שגם בעיצוב של רולאפ יש מקום למומחיות ולמקצועיות. לכן, אם חשבתם לעצב אותו לבד, כלל לא בטוח שזו בחירה נכונה. במקום זה עדיף יהיה לפנות אל המומחים ולבקש מהם סיוע, כי בסופו של דבר, במבחן המציאות רואים את ההבדל בין עיצוב מקצועי ובין עיצוב חובבני.