«

»

מרץ 19

במיוחד לשירותכם: קונה זהב!

מה אפשר לעשות עם הזהב הלא שימושי שיש לכם? תתפלאו לגלות, אבל קונה זהב ישמח לעזור!

הזהב הלא שימושי

הזהב תמיד נחשב למתכת יקרה ומבוקשת מאוד והיות שכך, אנשים שמרו על הזהב שלהם מכל משמר מתוך ידיעה, שביום מן הימים הוא יוכל לשרת אותם ואת הדורות הבאים שלהם. זוהי הסיבה לכך, שפעמים רבות אנו מקבלים בירושה זהב בצורות שונות כדוגמת מטילי זהב, תכשיטים מיושנים, מטבעות וכדומה. מתוך הרגל שעובר בירושה מהדורות הקודמים, אנו נאחזים בזהב זה ולא מרפים ממנו, למרות שאין בו כל שימוש או צורך.

לא ברירת מחדל

האם ידעתם, שהזהב הלא שימושי שברשותכם יכול להפוך לשימושי ברגע? הרי הוא תמיד נשמר במשך דורות בזכות השווי הכספי שלו ושווי זה עדיין רלוונטי ובהחלט יכול לשרת אתכם כיום, אם רק תוכלו לשחרר את קולות העבר, שאומרים לכם לשמור את הזהב לעת הצורך.

להשמיש את הזהב

כדי להפוך את הזהב שלכם לשימושי, כל שעליכם לעשות הוא למצוא קונה זהב ולמכור לו אותו. כן, זה עד כדי כך פשוט! הזהב, שכאמור יכול להיות בצורות שונות, הוא בעל ערך רב למי שמשקיע בו ולכן יש מי שישמח לשלם לכם תמורתו וכך להפוך את הזהב שלכם לשימושי לו ולרווחי בשבילכם.

תהליך המכירה

תהליך מכירת הזהב הוא פשוט מאוד. כאמור, עליכם למצוא קונה זהב ולהביא לו את הזהב שברשותכם. זהב זה יעבור שקילה ואז תקבלו הצעת מחיר בהתאם לשווי שלו ובהתאם למשקלו. תמורת הזהב הזה תקבלו כסף מזומן, בו תוכלו להשתמש לכל דבר שתרצו במקום להשאיר דברים יקרי ערך זרוקים במגירה.

הכדאיות

הסיבה לכך שמכירת זהב היא כדאית כל כך היא, שכך באפשרותכם לנצל באופן הרצוי לכם את הרכוש שלכם. הדבר נכון לא רק לגבי מטילי זהב ומטבעות זהב, אלא גם לגבי תכשיטים כדוגמת שעוני זהב, טבעות וכדומה. ערכם הכספי של חפצים אלו הוא רב והיות שתהליך המכירה והקנייה פשוט כל כך, הרי שהכדאיות שלו ברורה ואין סיבה שלא תיהנו מכך גם אתם!