«

»

מרץ 27

מתי תצטרכו לחפש קבלן מפתח?

מתכננים שיפוץ או בנייה של נכס? אתם צריכים קבלן מפתח! רוצים להבין למה וכיצד לבחור אחד? במאמר זה תקבלו את כל המידע הנחוץ לכם.

מהו קבלן מפתח?

קבלן המפתח הוא האדם, שמרכז עבור הלקוחות ו/או היזמים את כל המידע ומקשר ביניהם לבין שאר אנשי המקצוע בכל הנוגע לבנייה של בתים או בניינים ושל שיפוצים רחבי היקף. ככל שמעורבים יותר אנשי מקצוע, כך האתגר גדול יותר עבור היזמים של הפרויקט והקבלן יכול להקל עליהם משמעותית על ידי כך, שהוא יהיה הדמות, אליה פונים בכל נושא שהוא ואז הוא יפנה אל אנשי המקצוע הרלוונטיים.

מתי צריך למצוא קבלן מפתח?

הזמן הטוב ביותר למציאת קבלן מפתח הוא רגע קבלת ההחלטה לבנות או לשפץ. בעזרתו תוכלו לקבל המלצות על אנשי המקצוע המתאימים ביותר לביצוע הפרויקט שלכם. כמו כן, הוא ייתן לכם את הרוגע והביטחון הנחוצים לכם כדי לעבור את תקופת העבודה על הפרויקט בשקט הנפשי הרצוי לכם בולי שתצטרכו להתרוצץ בין אנשי המקצוע השונים לקבלת המידע והשירות הנחוצים לכם מהם ולכן מומלץ לעשות זאת כבר מהשלבים הראשוניים ביותר של התהליך וכעת נסביר כיצד לבחור את הקבלן המתאים לכם ביותר.

לפי המקצועיות והניסיון

אם אתם מחפשים איש מקצוע, שיחסוך לכם זמן וטרחה רבים, חשוב למצוא אחד מנוסה ומקצועי. החשיבות של פרמטר זה באה לידי ביטוי בכך, שככל שהקבלן הוא יותר מנוסה ומקצועי, כך הוא יוכל לעשות את עבודתו טוב יותר ולספק טוב יותר את הצרכים שלכם ממנו ומהפרויקט שלכם.

לפי אופי הפרויקט

ניסיונו של הקבלן באופן כללי הוא חשוב מאוד. אבל לא פחות חשוב מכך, הוא הניסיון שלו בעבודות מהסוג שאתם צריכים. כלומר, אם אתם צריכים אותו לפרויקט של בנייה, ומצאתם קבלן מנוסה רק בשיפוצים, יתכן שלא יידע טוב מספיק כיצד לנהל את פרויקט הבנייה שלכם.

הפרמטר הכספי

מן הסתם, פרויקטים שקשורים לנדל"ן כרוכים בעלויות גבוהות ובהחלט יתכן, שתקבלו הצעות מחיר שונות ומגוונות בשביל אותה העבודה. כמובן, אין סיבה לבחור את הקבלן עם הצעת המחיר הגבוהה ביותר, אבל הצעת מחיר נמוכה מדי צריכה להדליק אצלכם נורה אדומה.