«

»

מרץ 13

פרקטים קוויק סטפ – מה הם ולמה הם מבוקשים כל כך?

חולמים על פרקט לבית ומתלבטים באיזה לבחור? כאן תקבלו את כל המידע הנחוץ לכם על פרקטים קוויק סטפ!

החלום על הפרקט

הפרקט באופן כללי הוא חלומם של אנשים רבים, שרוצים ליצור בבית שלהם תחושה חמימה ונעימה. הפרקט, המפריד בין הרגל לבין הרצפות הקרות, מאפשר הליכה ברגליים יחפות וליהנות ממגע נעים וחמים. בנוסף, לפרקט מראה של עץ טבעי ועובדה זו מוסיפה עוד יותר לתחושת החמימות של הבית.

סוגי פרקט

ישנם סוגים שונים של פרקטים, אותם ניתן להתקין ברחבי הבית. לדוגמה, ישנו פרקט הלמינציה המבוקש, תלת שכבתי, עץ מלא וכדומה. כמו כן, ישנם גם סוגים שונים של מרקמים, צבעים ודגמים של פרקטים. המשותף כמעט לכולם הוא, שהם רגישים ומאפשרים הנאה מהיתרונות הרבים שלהם, אבל רק לתקופה קצרה יחסית של שנים ספורות, הם דורשים טיפול מיוחד ומתבלים די בקלות, אם לא שומרים עליהם בהתאם להוראות היצרן.

פרקטים קוויק סטפ

לאחר שהבנו למה רבים כל כך רוצים פרקט בבית ומהי הבעייתיות האפשרית של הפרקט, הגיע הזמן להבין מה מיוחד כל כך ומהם היתרונות הבולטים של פרקטים קוויק סטפ. אם כן, החיסרון היחיד של הפרקט הוא, שהוא דורש תחזוקה מיוחדת כדי לשמר אותו והקוויק סטפ מאפשר לכם ליהנות ממנו ומתחזוקה ביתית רגילה.

איך זה עובד?

הקוויק סטפ היא טכנולוגיה בלגית, המאפשרת לשטוף את הפרקט בלי לפחד מפני האצת הבלאי שלו או מפני גרימת נזק. איך? מפני שמדובר על פרקט עמיד בפני מים ולא פחות חשוב מכך – חזק ועמיד לאורך זמן. עם הפרקט של קוויק סטפ, תוכלו לנקות את הרצפה עם מים, ממש כמו ריצוף רגיל, בלי לפחד להזיק לפרקט.

חשוב לדעת!

כאמור, קיימים סוגים שונים של פרקטים וחשוב לדעת, שגם פרקטים קוויק סטפ מגיעים עם האפשרויות השונות: עץ מלא, תלת שכבתי או למינציה ובמגוון רחב של גוונים, מתוכם תוכלו לבחור את הפרקט המתאים ביותר לבית שלכם וליהנות מכל היתרונות של הטכנולוגיה הבלגית המתקדמת ומהמראה הרצוי לכם.