«

»

אוג 06

למה כדאי לפנות אל משרד יחסי ציבור? 

אתם רוצים לקדם רעיון מסוים? רוצים אולי לקדם את עצמכם בפוליטיקה הישראלית? או שבסך הכול אתם רוצים שכולם יכירו את העסק שאתם מנהלים? אם כך, אנחנו בהחלט יכולים להבין מדוע יש לכם דילמה לגבי השאלה איך עושים את זה נכון. הכתובת הכי טובה שיש, כמעט תמיד, היא משרד יחסי ציבור, שכן במשרדים של יחסי ציבור ניתן יהיה לדאוג לקדם את העסק שלכם בדיוק כמו שצריך. במשרד של יחסי ציבור למען האמת ידאגו לכך שיראו את העסק שלכם מכל מקום, אז למה לחשוב פעמיים? ההשקעה בנושא הזה היא זו שיכולה לעשות את ההבדל בין עסק כושל ובין עסק משגשג, כך שאין ספק ששווה לחשוב על האפשרות הזאת ברצינות. 

איך לבחור משרד יחסי ציבור? 

אתם יודעים שאתם רוצים לפנות אל משרד יחסי ציבור אך לא ברור לכם מי יוכל לתת לכם את השירות הכי טוב שיש? רוצים ליהנות מהידיעה שאתם מקבלים תמורה מלאה למחיר שאתם משלמים? אם כך, כדאי שתבדקו כל מה שניתן אודות משרד יחסי הציבור שאליו אתם מתכוונים לפנות. לדוגמא: 

  • מי מנהל את המשרד? 
  • עד כמה המשרד ידוע, מוכר ובעל מוניטין? 
  • האם השירות אדיב? 
  • האם אתם מתרשמים ממקצועיות ברמה גבוהה במשרד? 

שווה להשקיע כמה ימים בבחירת המשרד הטוב ביותר לענייני יחסי ציבור, כי איזו סיבה יש לכם לשלם ולהתפשר על פחות מהכי טוב שיש? 

כמה תשלמו על השירות הזה? 

איך אפשר לחשוב על פניה אל משרד יחסי ציבור, על השקעה בנושא הזה ולא להזכיר את העלויות? כמובן שכאשר מדברים על עלויות של משרדים כאלה זה מאוד משתנה בין משרד למשרד. בנוסף, זה גם תלוי בעבודה שאתם רוצים שיעשו עבורכם, כי כמובן שככל שהעבודה מורכבת יותר, כך גם המחיר יהיה בהתאם. אומנם לא כדאי לכם לבחור את המשרד שבו המחירים הם הגבוהים ביותר, אך מצד שני, גם לבחור משרד חובבני ויחסית חדש בתחום זו לא בחירה נכונה. שווה להשקיע בשירות כזה כי לא פעם זה מה שייקח את העסק כמה צעדים קדימה, כך שחבל לדחות את העניין.