«

»

מרץ 03

משרדים להשכרה לחברות – התחלה טובה לעסקים קטנים

אחד הטרנדים החזקים והמשמעותיים ביותר של השנים האחרונות בעולם העסקי הוא מציאת משרדים להשכרה בקרב חברות אשר עושות את צעדיהן הראשונים במשק. הקמה של חברה הוא תהליך אשר דורש השקעת משאבים עצומה, כמו גם יכולות מימון לטווח הארוך. על כן, אתם רוצים להיות מאוד מחושבים בהוצאת שלכם, גם כאשר אתם בוחרים את מרכז הפעילות העסקית שלכם. מציאת משרדים להשכרה, מאפשרת לכם לענות על כמה צרכים יחד וכך לצמצם את ההוצאות ולקדם את העסק אל מצב שיא ההצלחה שלו.

מדוע שווה לבחור משרדים להשכרה בעסק קטן?

מציאת משרדים להשכרה לעסק שלכם, יכול לענות לכם על כמה וכמה אתגרים איתם אתם מתמודדים בשנים הראשונות להקמות של העסק:

  1. עלויות – במיוחד אם אתם עסק צעיר מאוד, אתם רוצים להשקיע את מירב המשאבים הכספיים שלכם במימון המוצרים והשירותים שלכם. על כן, קשה יותר לרכוש שטח נדל"ני למשרדים והפתרון הנוח ביותר הוא השכרת משרדים לטווחי זמן משתנים.
  2. כמות עובדים – בהתחלה, יש לכם כמות עובדים מאוד מצומצמת, אשר עתידה לעלות ככול והחברה תצליח להגיע להשיגים. לכן, ניתן להרחיב את שטח המשרד המושכר וכך להתאימו לצוות המתרחב שלכם.
  3. התאמה לסוג הפעילות – ישנם משרדים להשכרה שמתאימים כמעט לכל פעילות עסקית ויכולים לסייע לכם לפגוש לקוחות או ליצור חללי עבודה משותפים. כל זאת, בהתאם לדרישות וליכולות הכלכליות שלכם.

ההתפתחות הטבעית של העסק שלכם

כל עסק שמחזיק מוצרים פיזיים ולא רוצים להשקיע משאבים ברכישת מחסן, יכול למצוא כיום גם מחסנים להשכרה. בשילוב נכון של שירות זה עם שירותי משרדים להשכרה, אתם יכולים להפוך את הפעילות העסקית שלכם להצלחה ולשמור על טווח הוצאות הגיוני ונוח. לאורך השנים, יהיה לכם קל יותר להביא את החברה שלכם לכדי רווחים משמעותיים, אשר יאפשרו לכם לרכוש לעצמכם את בניין המשרדים או המחסן שיעמוד כולו לרשותכם. אך בשלבים הראשוניים, ההחלטה הכלכלית הנכונה והבטוחה ביותר היא להשתמש בשטחים מושכרים ולחסוך בעלויות. וכיום, יש מספיק שטחים כאלו שיכולים לעמוד לרשותכם, בכל עת.