«

»

מאי 21

מה חשוב לדעת על מידע נדל"ן

מהי המטרה של תוכנת תיווך

בשנים האחרונות בשל ההתפתחות בשוק הנדלן ניתן לראות את כניסתם של כלים שונים המסייעים למתווכים לאתר עבור קהל הלקוחות שלהם את הדירות המתאימות והמשתלמות ביותר הן מבחינת הסביבה והן מבחינת המחירים השונים.

בבואם של מתווכי נדלן לאתר את המקומות האטרקטיבים ביותר עבור הלקוחות שלהם, הם זקוקים לכמה שיותר מידע על הרצונות והצרכים של הלקוחות שלהם. כאן נכנסת לתמונה תוכנת תיווך אשר מאפשרת לסדר ולארגן את המידע בצורה הטובה ביותר.

התוכנה מאפשרת לסוכני הנדלן לראות את המידע מכל מקום ובכל שעה נתונה וכל מה שצריך לשים לב זה למספר פרמטרים חשובים כגון אבטחה, גיבוי, מהירות עבודה. ההצלחה של סוכני נדלן תלויה בבלעדיות של המידע אשר מצוי ברשותם ולכן חשוב לוודא כי האתר מאובטח מפני תוכנות לא בטיחותיות וגניבת מידע. באמצעות הורדה פשוטה למחשב הנייד ניתן להוריד את המידע האישי המצוי בתוכנה.  הפרמטר הנוסף הוא מהירות עבודה. חשוב ביותר לבחור תוכנה הכוללת מידע נדל"ן בצורה המקיפה ביותר.

חשיבות התמיכה

בבואכם של מתווכי נדלן לגלות עניין בתוכנה, יהיה עליהם לדאוג לנושא התמיכה ולדעת כי יש אל מי לפנות במקרה של בעיה וכי יש אנשים אשר ידאגו לסייע להם בשעות שונות ואף בשישי שבת במקרה הצורך.

פרמטר נוסף בבחינת מידע נדל"ן צריך לבוא לידי ביטוי בתמיכה. בבואכם לבחור תוכנת תיווך יש לוודא כי במקרה בו תהיו מעוניינים במענה אנושי, אכן תזכו לקבלת מענה אנושי מקיף.  לצורך כך, יהיה עליכם לבצע סקר מקיף בין התוכנות הקיימות על מנת לוודא כי בתוכנה הרצויה תהיה לכם האפשרות לקבלת תמיכה על מנת שיהיה לכם אפשרות להיות בראש שקט.

כמה זה עולה לכם

מתווכים אשר עושים שימוש בתוכנות שונות לצורך מידע נדל"ן יהיה עליהם לברר את נושא המחיר. לצורך כך, קיימת חשיבות עליונה לבחון את המחירים של התוכנות השונות ולערוך השוואה בין המחירים על מנת לבחור את המחיר המשתלם ביותר. לעיתים יהיה צורך לשלם יותר במטרה לקבל תוכנה איכותית ולכן אל תהססו.