«

»

אוג 01

מדריך קידום אתרים

קידום אתר בצורה מוצלחת זהו דבר שאפשר יהיה להקביל לאומנות. הרי יש צורך לוודא כי כל אחד מן הפרמטרים השונים שיהיו כרוכים בקידום האתר יקבל תשומת לב מרבית, ולפעמים נדרשת גם חשיבה מחוץ לקופסה. מדריך קידום אתרים הבא יספק לכם מידע בעל ערך רב שכל אחד מכם יוכל לעשות בו שימוש בכדי שיתאפשר לו לקדם אתרו בצורה מוצלחת. במאמר יצוינו פרטים קריטיים אליהם יהיה כדאי להתייחס בעת היותכם מנסים לקדם אתר מסוים, כאלה שרבים שוכחים להתייחס אליהם.

 

תוכן באיכות מעולה עד כמה הדבר משמעותי?

 

בניגוד לעבר, כיום מנוע החיפוש של גוגל מדרג את האתרים השונים תוך מתן חשיבות עצומה לנושא התוכן. במידה ואינכם בטוחים בנוגע לכך, דעו לכם כי עד לא מזמן אתרים שהכילו מאמרים באיכות גבוהה, קרי מאמרים באורך מכובד שמעבירים ערך מוסף לקורא, לא בהכרח דורגו במקום גבוה בעבור מילות החיפוש הרלוונטיות, וזאת עקב אתרים שונים שביססו את מערך הקידום שלהם על כמות עצומה של לינקים מקשרים, לא בהכרח רלוונטיים. עוד על קידום בגוגל באתר של דניאל זריהן.

 

אף על פי שכך היה המצב בעבר, כיום ישנם אתרים שמדורגים במרומי מנוע החיפוש וזאת אך ורק עקב היותם מקדישים תשומת לב עצומה לנושא איכות התוכן וכאשר במקרים מסוימים התוצאות מושגות גם ללא ביצוע פעולות קידום אקטיביות כלל וכלל. התוכן מדבר בפני עצמו. אנשים מעוניינים לקשר אליו ועושים זאת על דעת עצמם. זאת כאשר מנוע החיפוש נותן אותותיו עקב כך.

 

לא לשכוח את האינטראקציה עם הגולשים

 

אוקיי, אז המצב פשוט. רבים מבינים היום כי לתוכן הכתוב חשיבות עצומה בכל הנוגע לקידום האתר ועקב כך הם עושים כל שניתן בכדי שהאתר שלהם יאכלס תוכן איכותי. אף על פי שמדובר בהתקדמות משמעותית, אל לכם לשכוח מספר פרטים נוספים.

 

  • סרטונים ותמונות ושילובם בתוכן כתוב – העניין פשוט, במידה ויש לכם רצון להפוך את התוכן הכתוב לכזה אשר יעורר הרבה יותר תשומת לב אזי יהיה מומלץ לשלב בו מדיות רלוונטיות וזאת לשם הגדלת הסיכויים לכך שישיג את הקישורים, הויראליות והתוצאות הרצויות ככלל. הרי במידה ותדעו לשלב סרטון מצחיק ורלוונטי או תמונה מיוחדת אשר תהיה קשורה לנושא, הסיכוי לכך שהגולש הממוצע יבצע פעולה אקטיבית יהיה גבוה יותר. כך פשוט, כך אפקטיבי.
  • להפתיע, להצחיק ולסקרן – הפיכת התוכן שלכם לכזה שמעורר את הגולש בעזרת שילוב של התמונה הנכונה או הסרטון המיוחד יוכל להשפיע רבות על הקמפיין כולו ולהביא אתכם לכדי יתרון על פני המתחרים.

 

אופטימיזציה של האתר הקוד וחשיבותו

 

עליכם להבין כי ישנן מערכות אשר נחשבות לנוחות בכל הנוגע לצרכי קידום אתרים וזאת לעומת אחרות אשר אינן כאלה כלל וכלל. כך למשל, וורדפרס זוהי מערכת מעולה שיהיה ניתן להתאים אותה לצרכי הקידום של האתר ובקלות רבה. לעומת זאת, מערכות ישנות ומסורבלות עשויות להיות איטיות למשל. דבר שלא יטיב עם קידום האתר. יתר על כן, יהיה כדאי לדעת כי אין זה משנה באיזו מערכת מדובר, יהיה כדאי להימנע מלהכביד עליה ולא להתקין פלגינים שלא לצורך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>