«

»

ינו 13

כסא משרדי אורטופדי – המוצר הכי חיוני במשרד

לא כל הכיסאות המשרדיים נולדו שווים, וכסא משרדי אורטופדי אמיתי הוא מוצר משנה חיים, לא פחות ולא יותר. אינספור עובדי משרדים ברחבי העולם סובלים מכאבי גב, כאבי ברכיים, כאבי צוואר, דלקות במפרקים, ועוד בעיות הכוללות לחץ דם לא מאוזן, מיגרנות ושלל תסמינים אחרים של חוסר איזון גופני עקב ישיבה ממושכת ולא נכונה על כסא משרדי לקוי.

לא רק ברמה ההומאנית והבריאותית, הרי שהעובדים שלכם ואתם מכוונים למטרה מסוימת, וכשיש סבל וכאב גופני היעילות שלכם יורדת באופן חד וברור. כסא משרד אורטופדי הוא הרבה מעבר לכיסא. כסא שכזה הוא נכס למשרד שלכם.

האפשרויות בכסא משרדי אורטופדי

כסא משרדי אורטופדי של סימון מכניס למשרד שלכם איזון בכמה וכמה רמות, ויוקרה שלא מסתכמת בניקור עיניים חלול, אלא מביאה איכות אמיתית ונבונה למשרד, עם יכולות התאמה מגוונות להתאמה המושלמת של הכיסא לעובד:

  1. שליטה בגובה המושב – לא כולנו באותו הגובה, וגם אצל שני אנשים באותו הגובה, אורך הגפיים משתנה. מיקום נכון של האגן ביחס לברכיים, והברכיים ביחס לכפות הרגליים מאפשר, בין היתר, זרימת דם טובה יותר, ונוחות מרבית בפלג הגוף התחתון.
  2. שליטה במיקום ידיות הידיים – התמיכה בידיים חשובה לכולם, שכן הידיים הם עדיין כלי העבודה העיקרי. כל מי שעובד מול מחשב מוטב שיוודא שזרועות שלו תמוכות בצורה הנכונה ביותר.
  3. גובה וזווית משענת הגב – מרבית העובדים המשרדיים סובלים מכאבי גב בשלב זה או אחר של הקריירה שלהם. משמעות המיקום הנכון של משענת הגב היא קריטית בכל כסא משרדי, אורטופדי או לא.

עלות מול תועלת של כסא משרדי אורטופדי

הדיון על עלות מול תועלת הוא בסופו של דבר החשוב ביותר בעסק, שכן עסק מחויב לשורת הרווח. אך שורת הרווח אינה מכוונת להתעלם מהרווחה, שהרי רווחת העובד חיונית לשגשוג העסק, וכך יש מעגל המזין עצמו בצורה הרמונית ובריאה לעסק החושב לטווח הארוך.

מנגנוני השליטה בכסא המשרדי האורטופדי של סימון עובדים עם מנגנוני העסק שלכם. ההבנה הזו, שכלי העבודה העיקריים של העובדים שלכם זה המחשב, הטלפון והכיסא עליו הם יושבים, היא מחשבה נבונה של שצריכה להיכנס לתחשיב העסקי של כל משרד המכבד את עצמו.