«

»

מאי 15

למה חשוב לפנות אל מומחה ייעוץ משכנתאות?

אם אתם עומדים לפני רכישה של דירה, גם אם זו לא הדירה הראשונה שלכם, ואתם זקוקים להלוואת משכנתא בכדי לממן את הדירה שלכם, חשוב מאוד שתפנו אל איש מקצוע מומחה אשר יסייע לכם לאורך כל התהליך.

הלוואת משכנתא היא לא הלוואה פשוטה. ברוב המקרים, עבור רוב האוכלוסיה, מדובר בהלוואה שתלווה אתכם למשך 20-30 השנים הבאות לחיים שלכם, ולכן אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המשכנתא הטובה והמתאימה ביותר בשבילכם, ואם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם לא מכניסים את עצמכם להתחייבויות גדולות מידי עבור הכיס שלכם, הדבר הנכון והטוב ביותר שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אל ייעוץ משכנתאות.

מה גובה המשכנתא המתאימה לכם?

רבים אשר עומדים לפני רכישת דירה עושים את הטעות הגדולה ביותר ובודקים מהו גובה המשכנתא הגבוה ביותר שהם יכולים לקבל, ובהתאם לכך בוחרים את הדירה, וזה לא דבר נכון. גם אם יש לכם את ההון העצמי הנדרש עבור משכנתא גבוהה, חשבו על הריביות, על ההחזרים, על השינויים בשוק ההון שיכולים לייקר משמעותית את ההחזרים שלכם, ועליכם להיות בטוחים כי גם אם יהיו שינויים כלכליים בתא המשפחתי שלכם עדיין תוכלו לעמוד בהחזרי המשכנתא הנדרשים ואלו שהתחייבתם אליהם ולא תאבדו את הדירה שלכם.

לכן, ייעוץ משכנתאות מומחה יסייע לכם להבין מהו גובה המשכנתא המתאים לכם על פי המצב הכלכלי שלכם וההכנסות שלכם, ויאפשר לכם לתכנן את ההלוואה בצורה הרבה יותר נכונה והרבה יותר חכמה.

ניהול משא ומתן מול הבנק

ההצעה שנותן לכם הבנק היא לא ההצעה הסופית שתוכלו לקבל. ישנם מושגים רבים אשר יכולים להשפיע על המשכנתא שלכם, כמו מסלול הריבית הנבחר, נקודות יציאה ועוד. לכן, אם אין לכם ידע כלכלי עמוק, כדאי לפנות אל ייעוץ משכנתאות אשר ילווה אתכם מול הבנק, ינהל עבורכם משא ומתן על הריביות ועל המסלולים השונים וימצא עבורכם את מסלול המשכנתא הנכון והטוב ביותר עבורכם, המסלול שיאפשר לכם ליהנות מרכישת הבית ולא לעמוד בהוצאות גבוהות יתר על המידה.