«

»

מרץ 31

הר הכסף 2 – הדרך שלכם למצוא כספים אבודים

כדי לצאת לדרך כלכלית חדשה ולהבין בצורה מאוד ברורה מה הם המקורות הפיננסים שישרתו אתכם בעתיד, אתם צריכים לבצע תהליך של חשיבה מחדש, מעבר למגבלות חשבון הבנק שלכם. חיפוש של כספים אבודים, בעזרת אתר הר הכסף 2, מאפשר לכם לגלות את כל המקורות התקציביים שקיימים על שמכם, ויכולים לשרת אתכם לאורך השנים הקרובות בנקודות מפתח בחייכם.

כיצד לבצע חיפוש באתר הר הכסף 2?

החיפוש אחר כספים אבודים באתר הר הכסף 2 מתבצע בארבעה שלבים שונים:

  1. חיפוש אינטרנטי – על-ידי הקלדת הפרטים האישיים שלכם, מנוע החיפוש יאפשר לכם לגלות את כל המידע אודות הכספים האבודים, בצורה שטחית.
  2. התקשרות עם החברה – כדי לפתוח בהליך בירור נרחב, יש לפנות לחברות הפיננסים עצמן, עם כל הפרטים שמצאתם באתר הר כסף 2 והן יאפשרו לכם לקבל את התמונה המלאה.
  3. משיכה של כספים –  כספים ששייכים לכם ויכולים להיות נזילים, עשויים לשרת את המשפחה שלכם ולהביא למצב בו אתם יכולים לשפר את מצבכם הכלכלי. מסיבה זו אתם יכולים למשוך את הכספים הללו, ולנצל אותם על הצד הטוב ביותר.
  4. ניהול התשלומים על הכספים שלכם – אם יש לכם כספים שאתם לא רוצים למשוך, תוכלו להבטיח שאתם לא משלמים דמי ניהול גבוהים עליהם. לשם כך מומלץ לבצע משא ומתן אל מול החברות, על מנת להפחית את דמי הניהול של הכספים.

ההחלטה שמאפשרת לכם לקחת אחריות כלכלית

כדי לשפר את המצב הכלכלי של המשפחה שלכם אתם חייבים לקחת אחריות, להתמודד עם כל אותם חשבונות אבודים ולעשות סדר על מנת למצות את כל הזכויות שלכם. אחריות כלכלית יכולה לשפר בצורה משמעותית את המצב הכלכלי שלכם, אך גם את הנכונות שלכם להשקיע עוד משאבים ביצירת חסכונות נוספים. אם יש לכם כבר כסף בחיסכון, הר הכסף 2 יגלה לכם אותו, ואתם תוכלו להוסיף עוד כספים לאוטו החיסכון כדי לאפשר למצב הכלכלי שלכם בעתיד להיות טוב אפילו יותר ממה שציפיתם, לעצמכם לילדים שלכם ואפילו לנכדים שעתידים לבוא.