«

»

ספט 29

הר הביטוח – כלי אפקטיבי לשינוי מהותי באורח החיים שלכם

במידה מאוד ברורה, יש תחום אחד בחיים הבוגרים שהחלק הארי של החברה הישראלית לא מצליח להתמודד איתו בצורה ראויה. מדובר כמובן על עולם הביטוחים המסועף והמורכב, אשר מאתגר רבים מאוד באוכלוסייה הישראלית ומקשה על היכולת למצוא את האיזון העדין בין ביטוח נחוץ לבין הוצאה כלכלית מוגזמת. בשביל לעשות סדר בבלאגן, ולעזור לכל אחד מאזרחי המדינה לשמור על הכסף שלו בטוח, מדינת ישראל יצרה את אתר הר הביטוח.  האתר מאפשר לכם לקבל את כל המידע על סוגי הביטוחים שאתם רשומים בהם ולקחת אחריות על ההוצאות והתמורות שאתם מקבלים.

איך יכול הר הביטוח לשפר את חייכם?

אתר הר הביטוח יכול לשנות את צורת המחשבה שלכם בשלוש דרכים, והן:

  1. על ידי היכרות – בשביל להתמודד עם כל בעיה בחיים, צריך קודם כל להכיר אותה לעומק. ולכן, הדבר הכי חשוב שאתם יכולים לעשות בתוך החיפוש של אתר הר הביטוח, הוא קודם כל לבחון בצורה נטולת שיפוט את ההוצאות שלכם על ביטוח.
  2. על ידי השוואה – אם כבר גיליתם שיש לכם אי אילו פערים בתחום הביטוחים, ניתן לבצע השוואה מהירה של עלויות ביטוחים בין חברות שונות, ולהבין מה הן התמורות לכל סוג ביטוח.
  3. על ידי חיסכון – בהתאמה לתוצאות החיפוש, תוכלו לבחור את חברת הביטוח הזולה ביותר שתעניק לכם את הביטוח הנכון והרלוונטי ביותר לצרכים שלכם. כך שאתם תוכלו לחסוך מאות שקלים בחודש רק על הביטוחים.

אחריות וארגון הן לא מילים גסות

ברגע שאתם בוחרים לבצע תהליך חיפוש באתר הר הביטוח, אתם בוחרים לקחת אחריות על החיים שלכם ברמה הכלכלית. במקום לתת לחברות לשלוט בהוראות הקבע שלכם, אתם יכולים להבין בדיוק מה היא המשמעות של תשלומי הביטוחים השונים שלכם, כולל היכרות לעומק עם הפוליסות והזכויות שלכם וכך לנצל היטב את שירותי חברת הביטוח. במקרה הצורך, גם יהיה לכם הרבה יותר קל לתבוע את חברת הביטוח ולקבל את הזכויות שלכם. רק בגלל שאתם מכירים את הפוליסות אותן בחרתם לרכוש.