«

»

יול 28

החזרי מס לכולם – השירות שאתם לא יודעים שמגיע לכם

האם אי פעם הסתכלתם ברמה השנתית על הוצאות המיסוי שלכם? בדקתכם כמה משק הבית שלכם מוציא מידי חודש לטובת מיסוי? והאם בכלל חשבתם שאולי ניתן לצמצם את הוצאות המיסוי של הבית? כל אלו הן שאלות מורכבות שעולות אצל משקי בית רבים, בעיקר לאורך תהליכי התייעלות כלכלית והן יכולות להיות הרות גורל, בכל מה שקשור לאיכות בחיים שאתם רוצים ליצור למשפחה. כיום, כל אחד יכול לבצע בדיקה ולהבין האם מגיעים לו החזרי מס על תשלומים משנים קודמות, וזה הוא תהליך קל ונגיש הרבה יותר ממה שחשבתם.

החזרי מס לשכירים – נותנים אוויר לנשימה

כשכירים יש לכם תקרת הכנסה קבועה שלא משתנה באופן תדיר ולכן כל סוג של החזרי מס יכול לשחרר לכם סכומי כספים לצרכים פרטיים. ליווי מקצועי בתהליך החזרי מס לשכירים יכולה לעזור לכם ב:

  1. איתור כל מקורות המיסוי הפוטנציאליים, בהם יש לכם כספים שאתם רוצים לשחרר. בין שמדובר על ביטוח לאומי או מס הכנסה, אם אתם לא יודעים איפה לחפש, לא תמצאו את הכסף.
  2. יצירת תיק בקשה חזק ואמין. אתם רוצים לבחור באדם שיכול לבסס את הטענה שלכם להחזרי מס, כדי שלא תמצאו את עצמכם נדחים על ידי הרשויות.
  3. קבלת כל המידע עכשיו, כדי שתוכלו לנהל את ענייני המיסוי שלכם גם בעתיד לבוא. 

ההחלטה שתשנה לגמרי את אורח החיים שלכם

המשמעות של החזר כספי מיסוי למשק הבית שלכם היא אחת ויחידה – הגדלת תזרים המזומנים של משק הבית שלכם. את הכסף שאתם מקבלים בחזרה למשק הבית שלכם, ניתן להשקיע בחיסכון לעתיד או בשיפוץ שכל כך הרבה זמן חלמתם עליו. עבודה קשה היום, היא זו אשר תביא לכם רווחה כלכלית ונפשית בעתיד וחשוב להבין איך אתם מצליחים להביא את התוצרים הכי טובים ואיכותיים שיש בתוך התהליך הזה. ולכן, אל תחששו לפנות אל רואי חשבון מיומנים ומקצועיים אשר יאפשרו לכם להבין מה הוא מצבכם הפיננסי ומה הן הזכויות שמגיעות לכם מבחינת מיסוי.