«

»

ספט 15

מה הינו האפקט של הדפסת לוגו על זכוכית?

במהלך שנת 2020 , במקביל להתפתחות הטכנולוגיה ולענפי הפרסום והדפוס, השוק המקומי מעניק מנעד נרחב של אמצעי דקורציה ושיווק לחברות. אמצעים אלו מורכבים, בין השאר, מפרסום ברשת האינטרנט, ממדבקות רצפה, ממתקני תצוגה, משלטים על גבי מכוניות, מבאנרים, משלטי וכמובן מהדפסה על זכוכית. הדפסה על זכוכית מהוות נושא חדש באופן יחסי, שנותן בידי בעלי עסק לערוך הדפסה בצבעים ובטיב מעולה, בעלת אפקט ה-וואו בשביל כל מיני יעדים של החברות השונות במדינת ישראל וברחבי תבל. 

האפקט של הדפסת לוגו על זכוכית – 

הדפסה על גבי זכוכית מעניקה, כפי שציינו, תמונה מרשימה ביותר. לא קיימת תמיהה על כך כי ההדפסות הללו נכנסו לתחום הביתי והעסקי כאחד, והן משמשות בשביל מנעד רב של יעדים, החל מתמונה מרהיבה בדירה או בבית העסק שלכם, וכן חלון הצללה מעוצב וכלה בחוצץ אטום ואלגנטי. בנוסף לכך, לפן כל מיני אמצעי פרסום, כמו למשל – מדבקות רצפה, המון חברות מסתייעות בהדפסות על זכוכית לקידום ולפרסום השירות והמוצרים שלהם. במציאות העכשווית אפשר להבחין בהדפסות על זכוכית כשלט לשם העסק של בעלי מקצועות חופשיים, כמו לדוגמה – רופא או קוסמטיקאית, והן כאמצעי לפרסום אלמנטים, הדפסת לוגו על זכוכית, שירותים ומוצרים על ויטרינות, חלונות, דלפקים, שולחנות מזכוכית, מדפי זכוכית וחוצצים. בנוסף לכך,  ההדפסות הללו נערכות על גב הזכוכית, ובאופן הזה ניתנות לניקוי שלהן ללא הסבת נזק להדפסה עצמה.

מתי אין לבצע הדפסת לוגו על זכוכית?

הדפסה על זכוכית בצורה ישירה מהווה אמצעי מיטבי בשביל הדפסות קבועות לצמיתות, כגון –  שלט שעליו שם החברה, ביחד עם הלוגו שלה. ברם, בשביל הדפסה זמנית, אשר מטרתה הינה שיווק קמפיין או כל מיני מוצרים ומשתנים – הדרך הזאת לא אפקטיבית. הדבר טמון בעובדה כי הורדת הדפסה מזכוכית היא פעולה מסובכת, אשר עשויה אף לגרום לשריטות ולהסב נזק לזכוכית עצמה. 

המעלות של הדפסת לוגו על זכוכית – 

  • המדבקות מוצעות אף ביחד עם הגנה מפאת קרני השמש, ובשל כך הינן טובות לשימוש חיצוני ופנימי כאחד.
  • ציפוי זמני לזכוכית אשר אפשרי להורדה בכל זמן נתון, נותן בידכם לעדכן את שילוט החברה שלכם בהלימה לכל הדרישות שלה .
  • מדובר במחיר השווה לכל נפש עבור הפקת המדבקות וביצוע הלכה למעשה שלהן.