«

»

ינו 19

איך תשפרו את הביצועים של העסק בעזרת בטר?

ב-2021 כבר ברור לחלוטין שעסק שלא מופיע בגוגל, באופן בולט ומחמיא במיוחד, לא יכול למצות את הפוטנציאל שלו. הכלל הנ"ל תקף גם לחברות גדולות וגם לעסקים קטנים, בכמעט כל תחום פעילות שהוא. בנוסף ברור לגמרי שנדרש ידע מקצועי רלוונטי כדי להבטיח נוכחות מיטבית – וגם לקיים את ההבטחה. בהתאם מומלץ להיעזר במומחיות של חברת בטר כדי להגדיל את החשיפה של העסק ושל המוצרים/שירותים שלו, ולהניע את קהל היעד לפעולה הרצויה.

קידום אורגני

הדרך הטובה ביותר לגרום ללקוחות פוטנציאליים לייחס לעסק סמכות ורצינות היא להופיע באחד המקומות הראשונים בתוצאות אורגניות של חיפושים בגוגל. להופעה כזו התועלת כפולה: ראשית, יותר גולשים נחשפים אל האתר של העסק וגם מבקרים בו, ושנית, הציון הגבוה שמעניקה גוגל לאתר מתורגם אצל גולשים רבים לציון גבוה גם לעסק, כך שרמת האמון ההתחלתית שלהם גבוהה גם היא.

קידום אורגני איכותי כולל גם אופטימיזציה של האתר בהיבטים טכניים שונים, גם הוספת תכנים שיספקו לגולשים ערך אמיתי וגם יצירת קישורים רבים מאתרים סמכותיים.

קידום ממומן

דרך נוספת למשוך את תשומת הלב של קהל היעד היא קידום ממומן. בפרט מומלצת אופציה זו לעסקים חדשים שהאתר שלהם נמצא בתחילת הדרך וגם כשרוצים למנף מבצע אטרקטיבי או מוצר חדש. הקידום הממומן חייב להיות מדויק וממוקד מאוד, כדי לנצל באופן מיטבי את התקציב – וזה בדיוק היתרון של חברת בטר: יצירת קמפיין אפקטיבי עם כותרות משכנעות ותיאורים מניעים לפעולה ובנוסף הצעות מחיר עבור מילות המפתח הכדאיות ביותר.

היתרונות של חברת בטר

גם קידום אורגני בגוגל וגם פרסום ממומן כדאי להפקיד בידיים מקצועיות. בעלי עסקים שמאמינים כי יוכלו לקדם את עצמם בכוחות עצמם מגלים עד מהרה שמדובר במלאכה תובענית ובפרט כזו שדורשת השקעת זמן רב – משאב יקר ערך שמן הסתם כדאי לתעל אותו לניהול העסק וקידומו. הידע הרב שהצטבר בחברת בטר בכל הנוגע לאלגוריתמים של גוגל מהווה בסיס מצוין לתהליכים יעילים. על בסיס זה מתווסף חקר השוק היסודי, והתוצאה היא אסטרטגיה חכמה שמספקת תוצאות מרשימות.