«

»

ינו 22

מה אתם באמת צריכים לדעת על איתור כספים? 

יצא לכם לשמוע לא מעט אנשים שמדברים על כך שבעזרת מערכת של איתור כספים הם מצאו חסכונות אבודים? נדמה לכם שאולי בעבר, כשהייתם צעירים ועבדתם בתור שכירים במקומות שונים, הבוסים הפרישו לכם כספים לכל מיני קרנות? אין לכם מושג איפה נמצא הכסף הזה ואיך תוכלו להגיע אליו? אם כך, כדאי שתדעו שאיתור של כספים זה משהו שאפשר לעשות היום הרבה יותר בקלות מאשר בעבר. היום ניתן לעשות שימוש במערכות אוטומטיות שלמעשה מחוברות אל כל המקומות הכי חשובים ובעזרת אותן מערכות לברר האם גם לכם יש כספים אבודים. אומנם זה נכון שלא כל מי שמחפש מוצא, אך אם זה לא עולה לכם כלום ולא דורש מכם מאמץ, למה שלא תחפשו גם אתם את הכספים האבודים שאולי יש לכם? 

האם איתור כספים זו פרוצדורה ארוכה? 

התשובה היא חד משמעית לא, וזה מה שהופך את העניין הזה לעוד יותר אטרקטיבי. בפועל, מי שרוצה לבצע איתור של כספים שאולי ממתינים לו, בסך הכול צריך לפנות אל הר הכסף. שם הוא צריך לתת פרטים בסיסיים כמו שם ומספר תעודת זהות, ובהתאם לכך המערכת תעשה את החיפוש הנדרש. בפועל תוך זמן מאוד קצר תוכלו לקבל את הדוח המסכם ולדעת האם אחרי פעולת איתור כספים גם אתם, כמו לא מעט ישראלים אחרים, מצאתם כסף. 

מה רוב האנשים נוטים לעשות עם הכספים האבודים? 

לקבל בבת אחת סכום כסף נאה אחרי פעולה כמו איתור של כספים זה משהו שרבים מאתנו לא יוכלו להישאר אליו אדישים. עם זאת, זה עדיין לא אומר שחובה לקחת את כל הכסף הזה ולבזבז אותו מיד, כי אחרי הכול, זה כסף שאתם חסכתם לאורך השנים, גם אם לא ממש זכרתם זאת או שלא הייתם מודעים לכך. לכן, אחרי איתור כספים כדאי יהיה לקבל החלטה מושכלת כדי להבטיח שאתם מנצלים את ההון הזה כמו שצריך. תוהים איך מבצעים בפועל את האיתור ואיך תוכלו ליהנות מזה גם אתם? לפרטים נוספים פנו אלינו.